Το online περιοδικό για την Κεφαλονιά
02/09/2006

Δ' Εθνική - Ανωγή: Αναλυτικό πρόγραμμα 6ου ομίλου.

Αναλυτικό πρόγραμμα του 6ου ομίλου της ΔΆ εθνικής:1η αγωνιστική (17/9/2006, 16:30)
16η αγωνιστική (21/1/2007, 15:00)

Πάμισος Μεσσήνης-Εράνη Φιλιατρών
Ηλειακός Λεχαινών-Ανώγη ΑΟ
Απόλλων Πεταλιδίου-Ατρόμητος Λάπα
Αχαϊκή-Παναιγιάλειος
Μιλτιάδης ΑΟ-Δάφνη Ανδραβίδας
Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.-Αστήρ Αρφαρών
Ζαβλάνι-Μολαϊκός
Pεπό: Aίας Γαστούνης

********************************
2η αγωνιστική (24/9/2006, 16:30)
17η αγωνιστική (28/1/2007, 15:00)

Αίας Γαστούνης-Πάμισος Μεσσήνης
Εράνη Φιλιατρών-Ηλειακός Λεχαινών
Ανώγη ΑΟ-Αχαϊκή
Ατρόμητος Λάπα-Μιλτιάδης ΑΟ
Παναιγιάλειος-Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.
Δάφνη Ανδραβίδας-Μολαϊκός
Αστήρ Αρφαρών-Ζαβλάνι
Pεπό: Aπόλλωνας Πεταλιδίου

********************************
3η αγωνιστική (1/10/2006, 16:30)
18η αγωνιστική (4/2/2007, 15:00)

Πάμισος Μεσσήνης-Ηλειακός Λεχαινών
Απόλλων Πεταλιδίου-Αίας Γαστούνης
Αχαϊκή-Εράνη Φιλιατρών
Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.-Ανώγη ΑΟ
Μολαϊκός-Ατρόμητος Λάπα
Ζαβλάνι-Παναιγιάλειος
Δάφνη Ανδραβίδας-Αστήρ Αρφαρών
Pεπό: Mιλτιάδης

********************************
4η αγωνιστική (8/10/2006, 16:00)
19η αγωνιστική (11/2/2007, 15:00)

Απόλλων Πεταλιδίου-Πάμισος Μεσσήνης
Ηλειακός Λεχαινών-Αχαϊκή
Αίας Γαστούνης-Μιλτιάδης ΑΟ
Εράνη Φιλιατρών-Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.
Ανώγη ΑΟ-Ζαβλάνι
Ατρόμητος Λάπα-Αστήρ Αρφαρών
Παναιγιάλειος-Δάφνη Ανδραβίδας
Pεπό: Mολαϊκός

********************************
5η αγωνιστική (25/10/2006, 16:00)
20η αγωνιστική (25/2/2007, 15:30)

Πάμισος Μεσσήνης-Αχαϊκή
Μιλτιάδης ΑΟ-Απόλλων Πεταλιδίου
Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.-Ηλειακός Λεχαινών
Μολαϊκός-Αίας Γαστούνης
Ζαβλάνι-Εράνη Φιλιατρών
Δάφνη Ανδραβίδας-Ανώγη ΑΟ
Ατρόμητος Λάπα-Παναιγιάλειος
Pεπό: Aστέρας Aρφαρών

********************************
6η αγωνιστική (29/10/2006, 15:00)
21η αγωνιστική (4/3/2007, 15:30)

Μιλτιάδης ΑΟ-Πάμισος Μεσσήνης
Αχαϊκή-Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.
Απόλλων Πεταλιδίου-Μολαϊκός
Ηλειακός Λεχαινών-Ζαβλάνι
Αίας Γαστούνης-Αστήρ Αρφαρών
Εράνη Φιλιατρών-Δάφνη Ανδραβίδας
Ανώγη ΑΟ-Ατρόμητος Λάπα
Pεπό: Παναιγιάλειος

********************************
7η αγωνιστική (5/11/2006, 15:00)
22η αγωνιστική (11/3/2007, 15:30)

Πάμισος Μεσσήνης-Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.
Μολαϊκός-Μιλτιάδης ΑΟ
Ζαβλάνι-Αχαϊκή
Αστήρ Αρφαρών-Απόλλων Πεταλιδίου
Δάφνη Ανδραβίδας-Ηλειακός Λεχαινών
Παναιγιάλειος-Αίας Γαστούνης
Ατρόμητος Λάπα-Εράνη Φιλιατρών
Pεπό: Aνώγη A.O.

********************************
8η αγωνιστική (12/11/2006, 15:00)
23η αγωνιστική (18/3/2007, 15:30)

Μολαϊκός-Πάμισος Μεσσήνης
Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.-Ζαβλάνι
Μιλτιάδης ΑΟ-Αστήρ Αρφαρών
Αχαϊκή-Δάφνη Ανδραβίδας
Απόλλων Πεταλιδίου-Παναιγιάλειος
Ηλειακός Λεχαινών-Ατρόμητος Λάπα
Αίας Γαστούνης-Ανώγη ΑΟ
Pεπό: Eράνη Φιλιατρών

********************************
9η αγωνιστική (19/11/2006, 15:00)
24η αγωνιστική (25/3/2007, 15:30)

Πάμισος Μεσσήνης-Ζαβλάνι
Αστήρ Αρφαρών-Μολαϊκός
Δάφνη Ανδραβίδας-Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.
Παναιγιάλειος-Μιλτιάδης ΑΟ
Ατρόμητος Λάπα-Αχαϊκή
Ανώγη ΑΟ-Απόλλων Πεταλιδίου
Εράνη Φιλιατρών-Αίας Γαστούνης
Pεπό: Hλειακός Λεχαινών

********************************
10η αγωνιστική (26/11/2006, 15:00)
25η αγωνιστική (1/4/2007, 16:30)

Αστήρ Αρφαρών-Πάμισος Μεσσήνης
Ζαβλάνι-Δάφνη Ανδραβίδας
Μολαϊκός-Παναιγιάλειος
Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.-Ατρόμητος Λάπα
Μιλτιάδης ΑΟ-Ανώγη ΑΟ
Απόλλων Πεταλιδίου-Εράνη Φιλιατρών
Ηλειακός Λεχαινών-Αίας Γαστούνης
Pεπό: Aχαϊκή

********************************
11η αγωνιστική (3/12/2006, 15:00)
26η αγωνιστική (15/4/2007, 17:00)

Πάμισος Μεσσήνης-Δάφνη Ανδραβίδας
Παναιγιάλειος-Αστήρ Αρφαρών
Ατρόμητος Λάπα-Ζαβλάνι
Ανώγη ΑΟ-Μολαϊκός
Εράνη Φιλιατρών-Μιλτιάδης ΑΟ
Αίας Γαστούνης-Αχαϊκή
Ηλειακός Λεχαινών-Απόλλων Πεταλιδίου
Pεπό: Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο

12η αγωνιστική (10/12/2006, 15:00)
27η αγωνιστική (22/4/2007, 17:00)

Παναιγιάλειος-Πάμισος Μεσσήνης
Δάφνη Ανδραβίδας-Ατρόμητος Λάπα
Αστήρ Αρφαρών-Ανώγη ΑΟ
Μολαϊκός-Εράνη Φιλιατρών
Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.-Αίας Γαστούνης
Μιλτιάδης ΑΟ-Ηλειακός Λεχαινών
Αχαϊκή-Απόλλων Πεταλιδίου
Pεπό: Zαβλάνι

13η αγωνιστική (17/12/2006, 15:00)
28η αγωνιστική (29/4/2007, 17:00)

Πάμισος Μεσσήνης-Ατρόμητος Λάπα
Ανώγη ΑΟ-Παναιγιάλειος
Εράνη Φιλιατρών-Αστήρ Αρφαρών
Αίας Γαστούνης-Ζαβλάνι
Ηλειακός Λεχαινών-Μολαϊκός
Απόλλων Πεταλιδίου-Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.
Αχαϊκή-Μιλτιάδης ΑΟ
Pεπό: Δάφνη Ανδραβίδας

14η αγωνιστική (7/1/2007, 15:00)
29η αγωνιστική (6/5/2007, 17:00)

Ανώγη ΑΟ-Πάμισος Μεσσήνης
Παναιγιάλειος-Εράνη Φιλιατρών
Δάφνη Ανδραβίδας-Αίας Γαστούνης
Αστήρ Αρφαρών-Ηλειακός Λεχαινών
Ζαβλάνι-Απόλλων Πεταλιδίου
Μολαϊκός-Αχαϊκή
Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.-Μιλτιάδης ΑΟ
Pεπό: Aτρόμητος Λάππα

15η αγωνιστική (14/1/2007, 15:00)
30η (13/5/2007, 17:00)

Εράνη Φιλιατρών-Ανώγη ΑΟ
Αίας Γαστούνης-Ατρόμητος Λάπα
Ηλειακός Λεχαινών-Παναιγιάλειος
Απόλλων Πεταλιδίου-Δάφνη Ανδραβίδας
Αχαϊκή-Αστήρ Αρφαρών
Μιλτιάδης ΑΟ-Ζαβλάνι
Πειρατής Ζ.Α.Γ.Ο.-Μολαϊκός
Pεπό: Πάμισος

Youtube Feed

Instagram Feed

kefalonitis (kefalonitismag)
kefalonitis (kefalonitismag)
kefalonitis (kefalonitismag)
kefalonitis (kefalonitismag)
kefalonitis (kefalonitismag)
kefalonitis (kefalonitismag)

Copyright © 2002 - 2018 kefalonitis.com
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του kefalonitis.com διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση.
Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη.

Dual Design Agency